Kampanyalarımız

Sincan araç kiralama ve sincan oto kiralama olarak yaptığımız özel kampanyalarımızı buradan takip edebilirsiniz.
sincan filo kiralama

Sincan Filo Kiralama

2009 yılından bu yana sincan filo kiralama sektöründe hizmet veren Sincan Filo Kiralama ‘yüksek hizmet kalitesi, memnuniyet garantisi’ anlayışını her zaman en üstte tutmayı kendine ilke edinmiştir.

Sincan Filo Kiralama – Sincan Oto Kiralama

Şirketiniz Göral Filo Kiralama sayesinde araç yönetimi için minimum zaman harcarken esas faaliyetlerinize odaklanabilirsiniz. Bunun yanında son model her marka otomobiller ile firmanızın imajına katkı sağlarken, çalışanlarınızın motivasyonunu yükseltebilirsiniz.

Sincan Filo Kiralama – Sincan Araba Kiralama

Aynı zamanda Sincan Filo Kiralama sizin adınıza resmi işlemlerin tümünün takibini yapar ve bütün işlemleri kusursuz müşteri memnuniyeti ilkesince hatasız yerine getirir.

Herhangi bir kaza durumunda, en kısa sürede, yedek aracınız filo kiralama hizmetine dahil olarak kurumunuza tahsis edilir. Bunun yanında bakım ve onarım hizmetlerinin Sincan Filo Kiralama tarafından karşılanmasıyla maliyetlerinizi de düşürmüş olursunuz.

Müşterilerinin istediği anda ve her türlü ihtiyaçlarına göre çözüm üretmeyi kendine ilke edinen Sincan Filo Kiralama , “en iyi hizmet” anlayışının, “en uygun fiyat” anlayışı kadar önemli olduğunun bilinci ile, hizmette kaliteyi uygun fiyatlarla harmanlayarak, size daha iyi hizmet verebilmeyi amaçlamaktadır.

Sincan Filo Kiralama

Filo Kiralama Kasko Poliçesi

Filomuzdaki otomobiller Ray Sigorta tarafından filo kiralama kasko teminatı altındadır.

Yedek Araç Hizmeti

Kaza sonrası onarımlarınız devam ederken, 24 saati aşacak onarımlarında yedek araçlarımız hizmetinizdedir.

Yol Yardım

Acar Asistance, Saat kaç olursa olsun 0312 280 00 31’yı arayın, aracınıza anında destek sağlansın.

Yetkili Servis Garantisi

Sincan Filo Kiralama’dan kiraladığınız bütün otomobiller Türkiye’nin dört bir yanındaki yetkili Servislerimizden hizmet alacaktır.

Lastik Değişim Hizmeti

Sincan Filo Kiralama’dan kiralanan otomobillerinizin lastikleri Nisan ve Kasım aylarında yazlık ve vakumlu kışlık lastikler ile değiştirilir.

Lastik Depolama Hizmeti

Lastikleriniz bize emanet bir şekilde depoluyoruz ve lastiklerinizi emin ellerde muhafaza ediyoruz.

Leave a Reply

eryaman oto kiralama