Kampanyalarımız

Sincan araç kiralama ve sincan oto kiralama olarak yaptığımız özel kampanyalarımızı buradan takip edebilirsiniz.
sincan araç kiralama

Sincan Araç Kiralama

Sincan araç kiralama kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyetini ön plana alarak gerçekleştirdiği çalışmalar dahilinde, Sincan araç kiralama ile siz de hayallerinizdeki konforu yakalayabilirsiniz. Sıfıra yakın son model araçlar, hiçbir evrak ve prosedür ile uğraşılmadan sizlere anahtar teslim sunulmaktadır. Özellikle kasko, sigorta ve fenni muayene ile vergi pulları gibi tüm işlemler bu kaliteli firma bünyesinde tamamlanmaktadır.

Sizin tek yapmanız gereken sincan oto kiralama şirketleri bünyesinde, havaalanından tam zamanında araçları Sincan Oto güvencesinde teslim almaktır. Çok uygun fiyatlarla elde edebileceğiniz araçlar sayesinde, kiraladığınız süre boyunca yalnızca benzini koyarak işlerinizi kolaylıkla halledebilirsiniz.

Kusursuz Bir Destek İle Dev Filo Araç Kiralama Hizmeti – Sincan

Sadece iş amaçlı değil ayrıca tatil için gerçekleştirmeyi arzu ettiğiniz seyahat adına sincan araç kiralama seçeneğini bu güvenilir firma bünyesinde tercih edebilir, rahat ve konforlu; geniş araçlarda tek başınıza ya da ailenizle beraber tatilin keyfini çıkarabilirsiniz.

Çok uygun fiyatlarla elde edebileceğiniz araçları, Sincan OTO Ankara Rent a Car bünyesinde havalimanından söz verilen zaman içerisinde beklemeden alabilirsiniz.

Neden sincan araç kiralama denildiği zaman akla bir çok şey gelmektedir. Konu Uzun yolculuklar olduğu zaman, insanlar konforlu ve daha rahat şekilde kendilerine ait bir araç ile yolculuk yapmak isterler.

Aracınız olmadığı durumlarda size sizlere güven veren ve yakın olan bir Sincan araç kiralama firmasından kiralama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. İster şehir içi , ister şehir dışı , yakın veya uzak dilediğiniz her yere gezintinizi rahatlıkla yapabileceksiniz.

Sincan Araç Kiralama işlemini yaparken önemli ve gözden kaçırılmaması gereken bazı hususlar mevcuttur. Bu hususlara uyulmadığı takdir de trafikte sorun yaşama olasılığınız oldukça yüksektir. Bu yüzden kiralama işlemini yaparken bu hususlar hakkında bilgili olmanız gerekmektedir. Bu hususlara uymanız halinde aracı kuralına uygun ve keyifli bir şekilde kullanmış olacaksınız.

Yaş Sınırı – Sincan Araç Kiralama

Kiralayacak olduğunuz herhangi bir aracı en az kiralama süresinin 24 saat olduğunu bilmeniz gerekmektedir. Diğer önemli hususlardan biri de en az 2 yıllık ehliyet sahibi olmanızdır. Ekonomik sınıf araçlar için 23 yaşını doldurmuş olmanız gerekmektedir. Orta ve üst sınıf araçlar içinse 3 yıllık ehliyetinizin olması ve 25 yaşını doldurmuş olmanız gerekmektedir.

Eğer daha lüks bir araç kiralamak istiyorsanız 3 senelik ehliyetinizin olması ve 28 yaşını doldurmuş olmanız gerekmektedir. Şartlarınız bu şekilde ise kolayca kiralama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Kiralayacak olduğunuz aracın fiyatı her markaya göre farklılık gösterecektir.

 

eryaman oto kiralama